O firmie

Nasza historia:


Firma INSTALBUD Andrzej Postek została założona w kwietniu 1998 r. kontynuując tym samym długoletnią tradycję rodzinną sięgającą początków lat 60-tych XX wieku w zakresie szeroko rozumianej elektroenergetyki. Można powiedzieć, że to „pokolenia z prądem”.

 

 

 

W lutym 1997 roku właściciel firmy INSTALBUD założył również spółkę cywilną pod nazwą Firma Remontowo-Budowlana REMBUD, chcąc tym samym wejść z szerszą ofertą na rynek budownictwa. Wraz z rozwojem spółki i zdobywaniem zaufania nowych klientów postanowiono w 2000 roku zmienić osobowość prawną. Spółka działa do dnia dzisiejszego pod nazwą PUH ELCOR Sp. z o.o.

 

 

 

Realizując kolejne zadania inwestycyjne począwszy od małych obiektów, firma rozbudowała się, i jak uważamy, zdobyła renomę solidnej, sprawnie działającej i przede wszystkim zorientowanej na potrzeby Klienta. Poziom świadczonych usług pozwala na długotrwałą współpracę z naszymi zleceniodawcami. Gwarancją solidności firmy są pracownicy posiadający doświadczenie w pracach elektroinstalacyjnych i konstrukcyjnych ciągle pogłębiający swoją wiedzę w tym zakresie, a także zaufanie takich firm jak: TURRET POLAND SP. Z O.O., WARBUD S.A., MOSTOSTAL WARSZAWA S.A., J.W. CONSTRUCION HOLDING S.A., BUDIMEX DROMEX S.A., UNIBEP S.A., FADESA POLONORD SP. Z O.O., WODBUD S.A., KUCHNIE ŚWIATA S.A., FADESA PROKOM POLSKA SP. Z O.O., PIEKARNIE LUBASZKA SP. Z O.O., BUDOPOL SP. Z O.O. S.K.A., PIB UNIMAX S.A., FORMIKA SP. Z O.O., MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A., które zlecają nam kolejne zadania. To niezwykle cenny dowód na naszą wiarygodność.

 

 

 

Na przestrzeni 21 lat działalności firma wykonała instalacje elektryczne i teletechniczne w około 12 tys. mieszkań, kilkudziesięciu obiektach przemysłowych oraz przeprowadziła kompleksowe remonty ogólnobudowlane w kilku osadach leśnych dla Lasów Państwowych.

 

 

 

W dniu 27.07.2007 roku odbyło nadzwyczajne zgromadzenie wspólników przedsiębiorstwa PUH ELCOR Sp. z o.o., które postanowiło wydzielić ze spółki samodzielne podmioty z uwzględnieniem struktur, w ramach których funkcjonowała spółka:

 

 

 

Dział I: Roboty elektroenergetyczne i teletechniczne (kompleksowy montaż instalacji elektrycznych w obiektach mieszkaniowych i przemysłowych, kompletacja i prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych),

 

Dział II: Hurtownia artykułów elektrycznych i teletechnicznych (sprzedaż artykułów elektrycznych),

 

Dział III: Budownictwo (prace remontowo-budowlane w obiektach mieszkaniowych).

 

Poprzez przeniesienie zorganizowanej części przedsiębiorstwa do firmy INSTALBUD AP, funkcjonuje w ramach tej firmy.

 

 

 

Od 27.07.2007 r., (po przejęciu potencjału wykonawczego spółki PUH ELCOR), firma INSTALBUD AP wykonała prace budowlane związane z instalacjami elektrycznymi, teletechnicznymi i automatyką przemysłową, które przedstawiamy w dziale realizacje.

 

 

 

W grudniu 2018 r. nasza Spółka przystąpiła do elitarnego grona Polskiego Klastra Eksporterów Budownictwa jako Członek Wspierający. Zaproszenie do przystąpienia świadczy o ugruntowanej i uznanej pozycji naszej spółki na rynku budowlanym.


Biuro:
ul. Sybiraków 18
07-200 Wyszków